Clemens Kuby

Praha 2017

Zástupce nakladatelství Eminent a Zuzana Ondomišiová z pražského Himálajského centra křtí ve Velkém sále Městské knihovny právě vydanou knihu a DVD Žijící Buddha.

Křest knihy a přednáška
Žijící Buddha

Čtvrtek
20. 4. 2017

Přednáška a křest právě vydané knihy a DVD Clemense Kubyho o nejstarší doložené reinkarnační tibetské linii a autorově dobrodružném hledání současného vtělení 17. karmapy.

České vydání knihy Living Buddha vyšlo pod názvem Žijící Buddha.

Více o knize si můžete přečíst na stránce Clemens Kuby - Knihy →
 

Před hlavním sálem Městské knihovny bylo večer jako v úle.

 

Video z akce v Městské knihovně od Vladimíra Sůvy (denikknihy.cz).

 

Campa je pražená mouka z ječmene nebo pšenice, základ mnoha tradičních tibetských jídel.

Dojemné setkání s Clemensem Kubym na videu od Kateřiny Juřenčákové.

 

S osobní zkušeností Kateřiny Juřenčákové se můžete seznámit v příběhu Když diagnóza zní: NEVYLÉČITELNÁ! →
 

Setkání
s přáteli 17. karmapy

Pátek
21. 4. 2017
10–12 h

Setkání s Clemensem Kubym a Zuzanou Ondomišiovou nad proměnami Tibetu a situací tibetského exilu za posledního čtvrt století.

Centrum Potala – Himálajské centrum
Horovo nám. 3, Praha 8

www.potala.cz
 

Clemens Kuby přichází do Himálajskéno centra Potala v Praze 8.

 

Zaplněné libeňské Centrum Potala při setkání s Clemensem Kubym.

 

Seminář pro širší veřejnost
Zdraví z vlastní síly

Pátek
21. 4. 2017

Úvod do metody Mental Healing, kterou se Clemens Kuby vyléčil z příčného ochrnutí a s jejíž pomocí se mnoho dalších lidí zbavilo svých nemocí a problémů.

"Hodně mi pomohla knížka, kterou mi do špitálu přinesl kamarád. Napsal ji Němec Clemens Kuby a jmenuje se Na cestě do sousední dimenze. Ten člověk vypadl z okna, srazil si vaz a dneska běhá s kamerou na rameni po horách a točí dokumenty."
Pavel Nový
 

Více o knize si můžete přečíst na stránce Clemens Kuby - Knihy →
 

Jeden z nejsilnějších momentů Clemensova pobytu nastal ve chvíli, kdy mu osobně přišel poděkovat Pavel Nový, který se díky metodě Mental Healing uzdravil ze smrtelně nebezpečné infekční nemoci.

 

"A byly chvíle v mém životě," vypráví český herec německému režisérovi a spisovateli, "kdy jsem mohl hýbat jen očima..."

 

Clemens Kuby se loučí s Pavlem Novým. Pro německého hosta bylo setkání skutečným šokem, protože o něm předtím nevěděl a stejně tak netušil, že slavný český herec mentálně pracuje s jeho literaturou.

 

Základní seminář
Mental Healing

Sobota
22. 4. 2017

Máte přání sami se uzdravit, získat zdraví vlastními silami a svoje problémy vědomě vyřešit? Tento seminář vás naučí poznávat a používat přirozený a obraz světa silně rozšiřující nástroj pro sebeléčebné a rozvojové procesy. Metodou duševního psaní se dozvíte, jak můžete kdykoli a se zpětnou platností vytvořit a zažít obšt’astňující skutečnost, která působí až do úrovně tělesných buněk i na vaše okolí a zajistí vaši duševní rovnováhu.

Kniha Mental healing - tajemství sebeléčení a uzdravení vyšla v nakladatelství Eminent roku 2013.

Více o knize si můžete přečíst na stránce Clemens Kuby - Knihy →
 

Klub Lávka je nabitý k prasknutí, přichází hlavní host večera Jaroslav Dušek (vlevo vystupuje na pódium). Clemens na něj čeká schovaný za sloupem.

 

Beseda Jaroslava Duška a Clemense Kubyho byla skutečně strhující. Kdyby to bylo možné, zůstali by tam posluchači až do půlnoci.

 

Spontánní autogramiáda obou aktérů sobotního večera.

 

Seminář
Mental Healing Plus

Neděle
23. 4. 2017

Plus znamená zvláštní privilegium vůči běžnému semináři, protože zkušenost s léčením může být ověřena právě během tohoto dne.

Ondřej Smeykal je autorem hudby k opeře L2: Brána života! Clemensův životní příběh doprovodil na závěr dubnového pobytu v Praze svojí úchvatnou hrou na didgeridoo.

 

Tomu ovšem předcházela krátká dramaturgická porada.

 

ON-LINE SEMINÁŘ: ZÁZRAČNÉ ZDRAVÍ

 

Clemens Kuby ve svém on-line semináři „Zázračné zdraví“ odhaluje tajemství sebeléčení.
Obsahuje 71 videí.
Součástí je také návod k videosemináři ve formátu PDF, strategický dokument metody KUBY, přehled 12 kroků a předloha pro Duševní psaní. V semináři naleznete mnoho praktických příkladů s opravdovými klienty.
Seminář je v německém originálu s českými titulky a překlady všech textů do češtiny. Součástí jsou i dva videonávody v češtině.

Máj zájem o seminář