Clemens Kuby

Knihy

Clemens Kuby v kubistické kavárně v Domě u Černé Matky Boží v Celetné ulici (2009).

Žitá reinkarnace

Moje neuvěřitelné zkušenosti

Názor na to, co je život, se v nejhlubší rovině liší v tom, zda na něj nahlížíme pouze jako na singulární, ohraničený jev, který má začátek a konec, nebo jako na kontinuum bez začátku a bez konce. Právě o tento rozdíl jde v této knize - a její výzva spočívá v tom, otevřít svoje vědomí. Jeho Eminence Džamgön Kongtul rinpočhe a jeho životní příběhy dovolily přiblížit autorovi koncept reinkarnace velmi srozumitelně. Díky tomu je pochopitelný i pro nás na Západě, kde je téměř neznámý, takže často vzbuzuje údiv, nepochopení nebo odmítání. „Už ve svojí knize Žijící Buddha jsem přinesl řadu důkazů o skutečnosti reinkarnace. Od té doby jsem mnohokrát slyšel: Rád bych věřil, ale potřebuji další. Zde tedy jsou. Kéž by učinily váš život šťastnějším.“

Nakladatel Eminent
Rok vydání 2019
Originál Gelebte Reinkarnation (2018)
Počet stran 344
Rozměry 145x205
ISBN 978-80-7281-546-3
Cena 349 Kč

Objednat na Eminent.cz

Žijící Buddha

Sedmnácté zrození Karmapy v Tibetu

České vydání knihy Living Buddha vychází pod názvem Žijící Buddha při příležitosti autorovy letošní návštěvy.

Nakladatel Eminent
Rok vydání 2017
Originál Living Buddha - Die siebzehnte Wiedergeburt des Karmapa in Tibet (1994)
Překlad Miloslav Korbelík
Obálka Eva Bystrianská
Grafická úprava Adam Friedrich
Počet stran 240 stran s unikátní barevnou přílohou
Vazba vázaná s přebalem
Rozměry 145x205
ISBN 978-80-7281-515-9
Cena 289 Kč

Objednat na Eminent.cz

Ukázky z knihy

Videa ze křtu knihy Žijící Buddha na: Praha 2017 →

Na cestě do sousední dimenze

Moje putování za léčiteli a šamany

Autor sám vykročil do jiné dimenze – a pozval do ní i čtenáře. Na příkladu svého osobního osudu líčí, jak se člověk může náhle ocitnout v beznadějné situaci, kdy nemá sebemenší vyhlídky na uzdravení. Barvitě popisuje zázrak tzv. spontánního uzdravení, který zažil, a svoje setkání se světovými legendami, dalajlamou, karmapou, Sáí Bábou, José Silvou, filipínským léčitelem Laurencem Cactengem, súdánským šejchem Maulanou Ibráhímem, ruským jasnovidcem Jevgenijem Bodarenkem, šamanem Donem Agustinem z amazonské džungle a mnoha dalšími duchovními osobnostmi, léčiteli a šamany. Součástí knihy je zajímavá fotografická příloha.

Nakladatel Eminent
Rok vydání 2005
Originál Unterwegs in die nächste Dimension - Meine Reise zu Heilern und Schamanen (2003)
Překlad Miloslav Korbelík
Obálka Eva Bystrianská
Grafická úprava Petra Perničková
Počet stran 296
Vazba vázaná s přebalem
Rozměry 145x205
ISBN 80-7281-197-5
Cena 249 Kč

Objednat na Eminent.cz

Kniha Na cestě do sousední dimenze inspirovala Jaroslava Duška k napsání opery. Více o ní najdete na stránce L2: Brána života!

Léčení

Zázrak v nás

„Dozrál čas prožít zázrak v nás,“ říká Clemens Kuby a dodává, „ten, kdo se vyléčí, má pravdu.“ Ve svém bestselleru Na cestě do sousední dimenze přiblížil svoje cesty za léčiteli a šamany celého světa a dokumentoval různé formy duchovního léčení. Sám se vyléčil z ochrnutí způsobeného přerušením míchy a nyní využívá toho, co se během let dozvěděl o procesech sebeléčení a o svém vlastním uzdravení. To, co po dvě desetiletí považoval za zázrak, nyní rozšifroval a rozvinul v metodu, která ukazuje i ostatním lidem cestu k jejich samoléčebným silám. Každá doba bez ohledu na situaci je příležitostí k tomu, aby každý člověk převzal odpovědnost za své léčení a zdraví. Osud Clemense Kubyho a mnoha dalších lidí dokazuje, že zdraví je především otázkou rozšíření vědomí. Autor dnes praktikuje tento poznatek se stovkami účastníků svých seminářů a má přitom vynikající výsledky. Tato kniha vás krok za krokem dovede ke své vnitřní samoléčebné síle. Během její četby a prožívání jejího obsahu odhalíte netušený léčebný potenciál. Pochopíte, že vyléčení leží v nitru každého člověka – a tedy i ve vašem. Všechny zkušenosti, které v procesu samoléčení získáte, budou vaše vlastní. Dodají vám odvahu a důvěru, propůjčí vám sílu a svobodu. Můžete začít, třeba hned teď.

Nakladatel Eminent
Rok vydání 2008
Originál Heilung - das Wunder in uns (2005)
Překlad Marcela Mádrová
Obálka Eva Bystrianská
Grafická úprava Adam Friedrich
Počet stran 224
Vazba vázaná s přebalem
Rozměry 145x205
ISBN 978-80-7281-383-4
Cena 249 Kč

Objednat na Eminent.cz

Mental Healing

Tajemství sebeléčení a uzdravení

Jedny z nejdůležitějších otázek našeho života znějí: Jak se mohu uzdravit? Jak je možné si udržet trvalé zdraví? Clemens Kuby je uznávaným evropským expertem na problematiku mentálního léčení, uzdravovacích procesů spuštěných a podporovaných silou naší mysli. Díky své dlouholeté zkušenosti a zázraku tzv. spontánního uzdravení, který sám zažil, dokonale pochopil, že pozitivní změny a procesy samoléčení se uskutečňují duchovní cestou. Tato kniha nabízí metodu, jak dosáhnout životní proměny a osvobození od tělesných, psychických, pracovních, finančních a vztahových problémů. „Věříme, že svět musí být za každou cenu řízen naším rozumem," píše autor kromě jiného. "Jenže ten je omezen prostorem a časem a zvládne jen určité úkoly. Pro pochopení plnosti života ve vztahu ke kosmickému bytí potřebujeme intuici. A té se nejlépe naučíme díky mentálním léčebným procesům.“

Nakladatel Eminent
Rok vydání 2011
Originál Mental Healing - Das Geheimnis der Selbstheilung (2010)
Překlad Marcela Mádrová
Obálka Eva Bystrianská
Grafická úprava Adam Friedrich
Počet stran 312
Vazba vázaná s přebalem
Rozměry 145x205
ISBN 978-80-7281-428-2
Cena 299 Kč

Objednat na Eminent.cz

4 knihy za cenu 2

Nakladatelství Eminent nabízí akci 4 knihy za cenu 2. Pokud zakoupíte například od Clemense Kubyho knihy Mental healing – tajemství sebeléčení a uzdravení a Navigátor k sebeléčení a uzdravení, tak knihu Na cestě do sousední dimenze v hodnotě 249 Kč obdržíte zcela zdarma. A k tomu navíc dostanete rovněž zdarma další knihu dle vlastního výběru z nabídky prémiových knih.


Akce platí na všechny knihy z široké nabídky nakladatelství Eminent. Z každých 3 objednaných knih máte zdarma tu s nejnižší cenou a čtvrtou knihu si zdarma vyberete z nabídky prémiových knih.

Nabídku prémiových knih najdete na stránce Prémie Eminentu →

64 karet k probuzení vnitřní léčebné síly

Navigátor k sebeléčení je volným doplňkem knihy Clemense Kubyho Mental healing – tajemství sebeléčení a uzdravení. Vede k vlastní zodpovědnosti a schopnosti odpovědět si na nejdůležitější otázky našeho života: Jak se uzdravíme a jak zůstaneme zdraví? Sada 64 karet s původními akvarely Brigitte Smith a rozsáhlou výkladovou brožurou vám umožní provést zásadní osobní reflexi. Nasměrují vás na kurs uzdravení těla, duše i ducha. Naučí vás důvěřovat vlastnímu nitru a jeho schopnosti, síle a vůli k sebeléčení a uzdravení.

Nakladatel Eminent
Rok vydání 2011
Originál Selbstheilungs-Navigator (2007)
Překlad Marcela Mádrová
Obálka Eva Bystrianská
Grafická úprava Adam Friedrich
Počet stran 88
Vazba papírový box
Rozměry 105x130
ISBN 978-80-7281-425-1
Cena 399 Kč

Objednat na Eminent.cz

Zázračné zdraví

Návod k jinému myšlení

Kniha Zázračné zdraví nabízí to, co říká ve svém podtitulu: Návod k jinému myšlení. Její autor zažil po příčném ochrnutí způsobeném přerušením míchy zázrak spontánního uzdravení. Ačkoli jeho páteř zůstala trvale poškozena, nemá žádné potíže a žije jako zdravý člověk. Každá buňka dokáže být šťastná - a cesta, která vede k uzdravení, nemusí vycházet z toho, co považujeme za skutečnost. To je jeho zásadní poselství, které může změnit váš život. „Kdo chce něco změnit, musí začít sám u sebe. Mnozí z nás, mě nevyjímaje, bohužel prodělají změnu vědomí teprve tehdy, když nefungují jejich staré koncepce. A to vždycky bolí. Nevýhoda se po čase stane vaší výhodou. Já sám jsem například považoval úraz za největší katastrofu svého života. Dnes je mým největším pokladem. V rámci mentálního léčení to se svým vlastním projektem dokážete také. Stačí jen učinit zásadní životní rozhodnutí: Chci být zdravý! Pomocí metody, kterou nazývám duševní psaní, si můžete sami vytýčit svůj vlastní scénář pro novou životní skutečnost a svým životem ho potom opravdu naplnit.“ Clemens Kuby

Nakladatel Eminent
Rok vydání 2012
Originál Mental Healing - Gesund ohne Medizin (2012)
Překlad Marcela Mádrová
Obálka Eva Bystrianská
Grafická úprava Adam Friedrich
Počet stran 104
Vazba vázaná s přebalem
Rozměry 145x205
ISBN 978-80-7281-453-4
Cena 249 Kč

Objednat na Eminent.cz

ON-LINE SEMINÁŘ: ZÁZRAČNÉ ZDRAVÍ

 

Clemens Kuby ve svém on-line semináři „Zázračné zdraví“ odhaluje tajemství sebeléčení.
Obsahuje 71 videí.
Součástí je také návod k videosemináři ve formátu PDF, strategický dokument metody KUBY, přehled 12 kroků a předloha pro Duševní psaní. V semináři naleznete mnoho praktických příkladů s opravdovými klienty.
Seminář je v německém originálu s českými titulky a překlady všech textů do češtiny. Součástí jsou i dva videonávody v češtině.

Máj zájem o seminář