Clemens Kuby

Knihy

Clemens Kuby v kubistické kavárně v Domě u Černé Matky Boží v Celetné ulici (2009).

Žijící Buddha

Sedmnácté zrození Karmapy v Tibetu

České vydání knihy Living Buddha vychází pod názvem Žijící Buddha při příležitosti autorovy letošní návštěvy.

Nakladatel Eminent
Rok vydání 2017
Originál Living Buddha - Die siebzehnte Wiedergeburt des Karmapa in Tibet (1994)
Překlad Miloslav Korbelík
Obálka Eva Bystrianská
Grafická úprava Adam Friedrich
Počet stran 240 stran s unikátní barevnou přílohou
Vazba vázaná s přebalem
Rozměry 145x205
ISBN 978-80-7281-515-9
Cena 289 Kč

Objednat na Eminent.cz

Ukázky z knihy

Kniha Žijící Buddha právě vyšla. Křest knihy a promítání ukázek ze stejnojmenného filmu ve čtvrtek 20. 4. v Městské knihovně.
Více na stránce Praha 2017 →

Na cestě do sousední dimenze

Moje putování za léčiteli a šamany

Autor sám vykročil do jiné dimenze – a pozval do ní i čtenáře. Na příkladu svého osobního osudu líčí, jak se člověk může náhle ocitnout v beznadějné situaci, kdy nemá sebemenší vyhlídky na uzdravení. Barvitě popisuje zázrak tzv. spontánního uzdravení, který zažil, a svoje setkání se světovými legendami, dalajlamou, karmapou, Sáí Bábou, José Silvou, filipínským léčitelem Laurencem Cactengem, súdánským šejchem Maulanou Ibráhímem, ruským jasnovidcem Jevgenijem Bodarenkem, šamanem Donem Agustinem z amazonské džungle a mnoha dalšími duchovními osobnostmi, léčiteli a šamany. Součástí knihy je zajímavá fotografická příloha.

Nakladatel Eminent
Rok vydání 2005
Originál Unterwegs in die nächste Dimension - Meine Reise zu Heilern und Schamanen (2003)
Překlad Miloslav Korbelík
Obálka Eva Bystrianská
Grafická úprava Petra Perničková
Počet stran 296
Vazba vázaná s přebalem
Rozměry 145x205
ISBN 80-7281-197-5
Cena 249 Kč

Objednat na Eminent.cz

Kniha Na cestě do sousední dimenze inspirovala Jaroslava Duška k napsání opery. Více o ní najdete na stránce L2: Brána života!

Léčení

Zázrak v nás

„Dozrál čas prožít zázrak v nás,“ říká Clemens Kuby a dodává, „ten, kdo se vyléčí, má pravdu.“ Ve svém bestselleru Na cestě do sousední dimenze přiblížil svoje cesty za léčiteli a šamany celého světa a dokumentoval různé formy duchovního léčení. Sám se vyléčil z ochrnutí způsobeného přerušením míchy a nyní využívá toho, co se během let dozvěděl o procesech sebeléčení a o svém vlastním uzdravení. To, co po dvě desetiletí považoval za zázrak, nyní rozšifroval a rozvinul v metodu, která ukazuje i ostatním lidem cestu k jejich samoléčebným silám. Každá doba bez ohledu na situaci je příležitostí k tomu, aby každý člověk převzal odpovědnost za své léčení a zdraví. Osud Clemense Kubyho a mnoha dalších lidí dokazuje, že zdraví je především otázkou rozšíření vědomí. Autor dnes praktikuje tento poznatek se stovkami účastníků svých seminářů a má přitom vynikající výsledky. Tato kniha vás krok za krokem dovede ke své vnitřní samoléčebné síle. Během její četby a prožívání jejího obsahu odhalíte netušený léčebný potenciál. Pochopíte, že vyléčení leží v nitru každého člověka – a tedy i ve vašem. Všechny zkušenosti, které v procesu samoléčení získáte, budou vaše vlastní. Dodají vám odvahu a důvěru, propůjčí vám sílu a svobodu. Můžete začít, třeba hned teď.

Nakladatel Eminent
Rok vydání 2008
Originál Heilung - das Wunder in uns (2005)
Překlad Marcela Mádrová
Obálka Eva Bystrianská
Grafická úprava Adam Friedrich
Počet stran 224
Vazba vázaná s přebalem
Rozměry 145x205
ISBN 978-80-7281-383-4
Cena 249 Kč

Objednat na Eminent.cz

Mental Healing

Tajemství sebeléčení a uzdravení

Jedny z nejdůležitějších otázek našeho života znějí: Jak se mohu uzdravit? Jak je možné si udržet trvalé zdraví? Clemens Kuby je uznávaným evropským expertem na problematiku mentálního léčení, uzdravovacích procesů spuštěných a podporovaných silou naší mysli. Díky své dlouholeté zkušenosti a zázraku tzv. spontánního uzdravení, který sám zažil, dokonale pochopil, že pozitivní změny a procesy samoléčení se uskutečňují duchovní cestou. Tato kniha nabízí metodu, jak dosáhnout životní proměny a osvobození od tělesných, psychických, pracovních, finančních a vztahových problémů. „Věříme, že svět musí být za každou cenu řízen naším rozumem," píše autor kromě jiného. "Jenže ten je omezen prostorem a časem a zvládne jen určité úkoly. Pro pochopení plnosti života ve vztahu ke kosmickému bytí potřebujeme intuici. A té se nejlépe naučíme díky mentálním léčebným procesům.“

Nakladatel Eminent
Rok vydání 2011
Originál Mental Healing - Das Geheimnis der Selbstheilung (2010)
Překlad Marcela Mádrová
Obálka Eva Bystrianská
Grafická úprava Adam Friedrich
Počet stran 312
Vazba vázaná s přebalem
Rozměry 145x205
ISBN 978-80-7281-428-2
Cena 299 Kč

Objednat na Eminent.cz

4 knihy za cenu 2

Nakladatelství Eminent nabízí akci 4 knihy za cenu 2. Pokud zakoupíte například od Clemense Kubyho knihy Mental healing – tajemství sebeléčení a uzdravení a Navigátor k sebeléčení a uzdravení, tak knihu Na cestě do sousední dimenze v hodnotě 249 Kč obdržíte zcela zdarma. A k tomu navíc dostanete rovněž zdarma další knihu dle vlastního výběru z nabídky prémiových knih.


Akce platí na všechny knihy z široké nabídky nakladatelství Eminent. Z každých 3 objednaných knih máte zdarma tu s nejnižší cenou a čtvrtou knihu si zdarma vyberete z nabídky prémiových knih.

Nabídku prémiových knih najdete na stránce Prémie Eminentu →

64 karet k probuzení vnitřní léčebné síly

Navigátor k sebeléčení je volným doplňkem knihy Clemense Kubyho Mental healing – tajemství sebeléčení a uzdravení. Vede k vlastní zodpovědnosti a schopnosti odpovědět si na nejdůležitější otázky našeho života: Jak se uzdravíme a jak zůstaneme zdraví? Sada 64 karet s původními akvarely Brigitte Smith a rozsáhlou výkladovou brožurou vám umožní provést zásadní osobní reflexi. Nasměrují vás na kurs uzdravení těla, duše i ducha. Naučí vás důvěřovat vlastnímu nitru a jeho schopnosti, síle a vůli k sebeléčení a uzdravení.

Nakladatel Eminent
Rok vydání 2011
Originál Selbstheilungs-Navigator (2007)
Překlad Marcela Mádrová
Obálka Eva Bystrianská
Grafická úprava Adam Friedrich
Počet stran 88
Vazba papírový box
Rozměry 105x130
ISBN 978-80-7281-425-1
Cena 399 Kč

Objednat na Eminent.cz

Zázračné zdraví

Návod k jinému myšlení

Kniha Zázračné zdraví nabízí to, co říká ve svém podtitulu: Návod k jinému myšlení. Její autor zažil po příčném ochrnutí způsobeném přerušením míchy zázrak spontánního uzdravení. Ačkoli jeho páteř zůstala trvale poškozena, nemá žádné potíže a žije jako zdravý člověk. Každá buňka dokáže být šťastná - a cesta, která vede k uzdravení, nemusí vycházet z toho, co považujeme za skutečnost. To je jeho zásadní poselství, které může změnit váš život. „Kdo chce něco změnit, musí začít sám u sebe. Mnozí z nás, mě nevyjímaje, bohužel prodělají změnu vědomí teprve tehdy, když nefungují jejich staré koncepce. A to vždycky bolí. Nevýhoda se po čase stane vaší výhodou. Já sám jsem například považoval úraz za největší katastrofu svého života. Dnes je mým největším pokladem. V rámci mentálního léčení to se svým vlastním projektem dokážete také. Stačí jen učinit zásadní životní rozhodnutí: Chci být zdravý! Pomocí metody, kterou nazývám duševní psaní, si můžete sami vytýčit svůj vlastní scénář pro novou životní skutečnost a svým životem ho potom opravdu naplnit.“ Clemens Kuby

Nakladatel Eminent
Rok vydání 2012
Originál Mental Healing - Gesund ohne Medizin (2012)
Překlad Marcela Mádrová
Obálka Eva Bystrianská
Grafická úprava Adam Friedrich
Počet stran 104
Vazba vázaná s přebalem
Rozměry 145x205
ISBN 978-80-7281-453-4
Cena 199 Kč

Objednat na Eminent.cz